حرکات اصلاحی (دردهای بدنی)

راه کنترل دردگردن :
آیا می شود دردگردن را با تمرینات ورزشی ،حرکات اصلاحی،بدون ابزار،بدون مراجعه به پزشک،بدون دارو برطرف کرد؟
راه رفع و درمان درد گردن در هر محیطی ؛محل کار،منزل ودر هرمکانی قابل اجراست؟

بله .یک روش بسیارساده و کاربردی برای درمان درد گردن وجود دارد.کلیپ بالا را ملاحظه بفرمایید .اگر سر در راستای ستون فقرات و در واقع در جایگاه واقعی خود قرار گیرد درد گردن برطرف می شود .
دردگردن علل مختلفی دارد ؛یکی از علل دردهای شایع گردنی ؛ناهنجاریهای مختلفی چون سربه جلو ،سر به عقب ،کج گردنی وحتی افتادگی شانه و قوز یا کیفوزاست .
از دیگر علل دردگردن انواع کشیدگی ها و آسیبهای رباطها ، عضلات و بافتهای نرم اطراف گردن است که موجب سرخوردگی مهره و فتق دیسک می شود .با اجرای تمرین ساده در کلیپ بالا سر در جایگاه واقعی خود قرار گرفته و برای همیشه درد برطرف می شود و مهره و دیسک به جایگاه اصلی خود برمیگردد.
علاوه برآن ناهنجاریها و عارضه های مختلف گردنی شما اصلاح می شود .
در کتاب آموزش جامع پیلاتس (کار روی مت تا دستگاههای پیلاتس )به نویسندگی رائول ایساکوویتز و ترجمه خانم منیژه منصوری بهترین تمرینات ورزشی برای اصلاح اندام و قرارگیری تمام عضلات و مفاصل در جایگاه خود؛ ارائه شده است .
در شرایط کرونا ،بهترین کتابی که ارائه شده است؛ کتاب اموزش جامع پیلاتس است که تمرینات ان قابل اجرا در هر فضایی بدون هیچ ابزاری برای همه اقشار مردم ازمدیران، کارمندان ، کارگران گرفته تا در هر رده سنی از کودکان تا سالمندان و هر جنسیتی بانوان و اقایان قابل کاربرد است .
جهت تهیه کتاب از طریق شماره واتساپ ۰۹۱۶۳۱۰۲۸۳۶
و پیج اینستاگرام خانم منیژه منصوری
@dazhball_mansoury
قابل تهیه می باشد.
منیژه منصوری متخصص حرکات اصلاحی و اسیب شناسی ورزشی در خدمت همه مردم