گفتگوی دوستانه گروه خبری ورزشی هوفا اسپرت با حمیدرضا غفاری

حمیدرضا غفاری هستم
از سال ۱۳۶۸ کاراته خود را از نونهالان باشگاه خلیج فارس اهواز شروع کردم با مربیگری استاد نبی سلامی
طی مدت سال های گذشته در باشگاه های ذوالفقار و بابک معتمد و نفت خرمکوش اهواز زیر نظر اساتید بزرگی چون استاد ارام فدایی،استادجهاد رضایی و استاد امیر صمدی زاده فعالیت خود را در سبک های شیتوریو و گوجوریو ادامه دادم
بعد از خدمت مقدس سربازی مشغول به تحصیلات و پیگیری دوره های مدیریت فروش بازاریابی و تبلیغات شدم و از کاراته بدلیل حواشی بسیار فاصله گرفتم
از سال ۹۴ بجهت علاقه به سبک های ازاد کاراته خود را با استاد جمیل هویدر از سر گرفتم و در سبک کیوکوشین یونیون استاد خواجات به مسئولیت روابط عمومی سبک را بعهده گرفتم.
از سال ۹۷ با اشنایی استاد هومن خدری به انجمن کاراته کارگری پیوستم و طی این مدت با مسیولیت های روابط عمومی و رییس کمیته سبک های ازاد شهرستان ها به فعالیت خود در انجمن ادامه دادم.
در حال حاضر دبیر کل سبک های ازاد و کنترلی انجمن کاراته کارگری هستم و با تیم هماهنگ و با انگیزه کمیته های انجمن مشغول برنامه ریزی جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی کاراته کارگری استان خوزستان میباشم.
طی مدتی که کشور درگیر کرونا بوده برنامه های بزرگی از جمله استاژهای فنی، مسابقات کاتا و فستیوال بزرگ فرهنگی ورزشی بصورت مجازی اجرا نمودیم.
بدلیل مشغله فراوان و تعدد برنامه ها در انجمن و ازدیاد خدماتی که در برنامه اتی برای جامعه ورزش کارگری خصوصا کاراته که داریم سعی براین داریم با توجه به دوران اپیدمی کرونا و تعطیلی خیلی از باشگاه ها نقش پررنگ و بسزایی در ایجاد انگیزه و اجرای برنامه های بروز کاراته در فضای مجازی و یا حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی داشته باشیم.
آینده کاراته خوزستان و کارگری را با این نسل از جوانان باهوش و زکاوت و بسیار توانمند روشن میبینم