خوزستان میزبان مسابقات مجازی کاراته کارگری کشور

خوزستان میزبان مسابقات مجازی کاراته کارگری کشور

رقابت‌های کاراته کارگری کشور به صورت مجازی و به میزبانی استان خوزستان برگزار می‌شود.

هومن خدری، رئیس انجمن کاراته کارگری خوزستان اظهار کرد: برای اولین بار در استان خوزستان مسابقات کاتای کارگری استان را به صورت مجازی در خوزستان برگزار کردیم، که در این رقابت‌ها ۱۵۰ شرکت کننده خانم و آقا حضور داشتند. شرکت‌کنندگان برای حضور در این پیکارها، فیلمی از حرکات نمایشی و اجرای فرم‌ها را برای ما ارسال کرده‌اند و پس از این نیز، مسابقات داوری خواهد شد و نفرات برتر معرفی می‌شوند.

 

 

 

وی ادامه داد: این رویداد به دلیل تقویت روحیه ورزشکاران بخش کارگری انجام شد، زیرا با توجه به اینکه با شیوع کرونا ویروس مواجه هستیم و احساس کردیم که ممکن است روحیه ورزشکاران‌مان تحت تاثیر قرار بگیرد و از فضای ورزش نیز دور شوند، تصمیم به انجام این رقابت‌های مجازی گرفتیم.

رئیس انجمن کاراته کارگری خوزستان خاطرنشان‌کرد: پس از این نیز وقتی این طرح را به فدراسیون کارگری ارائه دادیم، با استقبال آن‌ها روبه‌رو و بر این اساس قرار شد خوزستان با همکاری ورزش صنعت آب و برق و شرکت بهره‌برداری غدیر خوزستان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم سیامک صفری از کارکنان شرکت غدیر خوزستان از روز شنبه هفته آینده، ششم اردیبهشت‌ماه به مدت یک هفته میزبان مسابقات کاتای مجازی کارگری کشوری در دو بخش آقایان و بانوان باشد.

وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات باید فیلم حرکات نمایشی و اجرای فرم‌های خود را روی سایتی که به این منظور در نظر گرفته شده است، قرار دهند و سپس این رقابت‌ها از طریق داوران خوزستانی و کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین با هماهنگی که با وزارت نیرو و صنعت آب و برق خوزستان به عنوان حامیان برگزاری این مسابقات داشتیم، جوایزی برای نفرات برتر در نظر گرفته شده است.